Profile dylatacyjneIDEA + PROJEKT + PRODUKT

System wysoko oceniany przez projektantów z uwagi na estetyczny wygląd i łatwość montażu. Ceniony przez inwestorów za skuteczność, niezawodność i przystępne ceny. Dzięki długiej gwarancji nasz system stał się pożądanym rozwiązaniem dla nowych obiektów, szczególnie w przypadku parkingów wymagających natychmiastowej przebudowy.

W przypadku wymogu wykonania termoizolacji i nadlewek betonowych, np. na parkingach znajdujących się nad pomieszczeniami handlowymi, możliwe jest zastosowanie dodatkowej membrany szczelnej w izolacji stropu.

Profil poddany został z powodzeniem szeregowi badań starzenia, udowadniając swą trwałość i skuteczność. System jest odporny na agresywne środki chemiczne (w tym benzynę, olej napędowy, oleje i smary), promieniowanie UV i czynniki zewnętrzne.

Profil spełnia wymogi odporności ogniowej dla klasy E zgodnie z normą PN-EN 13501-1, według której wyroby powinny być zdolne przeciwstawić się przez krótki okres czasu oddziaływaniu małego płomienia bez znacznego jego rozprzestrzeniania.

Karta techniczna

Rysunki techniczne

Adres

CONECTO PROFILES Sp. z o.o.
Beznatka 20
62-834 Ceków Kolonia

Masz pytania?

office@conecto-profiles.com

Zadzwoń do nas!

+48 572 502 310