Profile dylatacyjneIDEA + PROJEKT + PRODUKT

Wodoszczelne profile parkingowe przeznaczone są do montażu w niszy dylatacyjnej. System lubiany przez projektantów ze względu na niezawodność i niewielkie rozmiary widocznego elementu, zabudowanego na poziomie powierzchni parkingowej. Charakteryzuje się wysoką odpornością na obciążenia i ruch. System przyklejany jest do powierzchni za pomocą kleju żywicznego.

Po szczelnym zakotwieniu nisza dylatacyjna wypełniana jest jastrychem żywicznym. Doszczelnienie brzegów profilu materiałem elastycznym sprawia, że prawidłowo zamontowana osłona jest praktycznie niezniszczalna. Możliwość zdemontowania osłony umożliwia wymianę elastomeru w przypadku jego uszkodzenia mechanicznego. System ten sprawdził się na wielu parkingach w całej Europie. W przypadku konieczności wysokiej zabudowy szczeliny dylatacyjnej stosowane są profile Conecto GA o wyższych podstawach montażowych (kątowniki z prętami wzmacniającymi).

Profile Conecto GA posiadają również wersje przyścienną oraz wersję z kołnierzem uszczelniającym łączącym z warstwami izolacji poziomej.

Karta techniczna

Rysunki techniczne

Adres

CONECTO PROFILES Sp. z o.o.
Beznatka 20
62-834 Ceków Kolonia

Masz pytania?

office@conecto-profiles.com

Zadzwoń do nas!

+48 572 502 310